Anasayfa / izmit bilgisayar servisi / Kocaeli Tablet Servisi izmit Tablet Servisi 0262 332 34 33

Kocaeli Tablet Servisi izmit Tablet Servisi 0262 332 34 33

Kocaeli  Tablet Servisi izmit Tablet servisi

Kocaeli Tablet Servisi Metaj Bilgisayar

Kocaeli Tablet Servisi

Numaralarımız Tel: 0262 332 34 33 – 0262 606 00 76

Kocaeli tablet servisi Metaj Bilgisayar  olarak her marka ve model tabletlerin gerek yazılımsal gerekse donanımsal sorunları için çözümler sunmaktayız. Servisimize gelen tabletiniz en kısa sürede arıza tespiti yapılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılır. Kocaeli tablet servisi mizde yapılan hiç bir arıza tespitinden ücret talep edilmez . Servisimizde  gerekli sorun tespiti yapıldıkdan sonra tarafınıza dönüş yapılarak işlemin maliyeti ve ne yapılacağı hakkında bilgilendirilirsiniz . Kocaeli tablet servisi Metaj Bilgisayar firmamızda yapılmayan hiç bir işlemden ücret talep edilmez. Kırılan tabletleriniz ön camları çatlayan kırılan tabletleriniz için gerekli donanım ve yedek parça servisimizde mevcuttur. Tüm kullanılan parçalar ve yapılan işçilik garantili ve birebir uyumludur. Kocaeli tablet servisi  Dokunmatik ekran değişimlerinde gerekli ve uyumlu dokunmatik olduğu takdirde 2 saatte montajı yapılıp teslim edilir.   Dokunmatik ekran değişimleri garantilidir.

General Mobile tabletlerde zor bulunan dokunmatik ekran ön cam değişimleri için gerekli yedek parçada servisimizde mevcuttur. Kocaeli tablet servisi Metaj Bilgisayar Belediyenin dağıttığı tabletlerde oluşan sorunlar dokunmatik kırılmaları gibi sorunlarınız içinde gerekli hizmeti en iyi şekilde vermektedir. Kocaeli Tablet Servisi Metaj Bilgisayar

Kocaeli Tablet servisi Metaj Bilgisayar table pc ile ilgili her sorununuz için bizimle irtibata geçebilirsiniz İLETİŞİM
 
  • dokunmatik değişimi
  • lcd ekran panel değişimi
  • şarj aleti değişimi
  • şarj almama sorunu
  • android yazısında takılma sorunu
  • format atma rom firmware işlemleri
  • Tablet tamir ve bakımı
  • Şarj soketi değişimi

Kocaeli Tablet Servisi Metaj Bilgisayar Tablet tamir bakım merkezi izmit merkez belsa plaza no :66 adresinde hizmet vermektedir. Türkiye nin her yerinden kargo ile arızalı tabletlerinizi bize gönderebilirsiniz .

Apple,ipad,asus,casper,onyo,polypad,exper,general mobile,belediyenin dağıttığı tabletler,praktica,probook,volar,stormax,ampe marka tabletlerin tamir ve bakım hizmetleri servisimizde yapılmaktadır.

Bize Ulaşın Telefon ve Adres bilgileri
Ömerağa Mh. BELSA PLAZA NO: 66 41100 Kocaeli izmit Türkiye

0262 332 34 33 – 0262 606 00 76

Skype

Metaj.Laptop

 

 

 
 
Kocaeli  Tablet Servisi izmit Tablet servisi Numaralarımız Tel: 0262 332 34 33 - 0262 606 00 76 Kocaeli tablet servisi Metaj Bilgisayar  olarak her marka ve model tabletlerin gerek yazılımsal gerekse donanımsal sorunları için çözümler sunmaktayız. Servisimize gelen tabletiniz en kısa sürede arıza tespiti yapılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılır. Kocaeli tablet servisi mizde yapılan hiç bir arıza tespitinden ücret talep edilmez . Servisimizde  gerekli sorun tespiti yapıldıkdan sonra tarafınıza dönüş yapılarak işlemin maliyeti ve ne yapılacağı hakkında bilgilendirilirsiniz . Kocaeli tablet servisi Metaj Bilgisayar firmamızda yapılmayan hiç bir işlemden ücret talep edilmez. Kırılan…

Review Overview

5454

87878

Summary : Kocaeli Tablet Servisi Metaj Bilgisayar

User Rating: Be the first one !
100

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Site Yazarı Google +:Naci Pirimoğlu