Anasayfa / Kocaeli Exper Laptop tamiri / Kocaeli Exper Laptop Tamiri Teknik Servisi

Kocaeli Exper Laptop Tamiri Teknik Servisi

Kocaeli Exper Laptop Tamiri

Kocaeli exper laptop tamiri servisi laptop tamiri anakart değişimi

Kocaeli exper laptop tamiri

Kocaeli Exper Laptop Tamiri Teknik Servisi  Exper laptoplarınızda meydana gelen donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız için Kocaeli izmit te hizmet veren firmamız Exper laptoplarınızdan meydana gelen her türlü arızayı giderebilecek teknik donanım ve bilgiye sahiptir . 

Kocaeli Exper laptop tamiri teknik servisi Metaj Bilgisayar .  Kocaeli exper laptop tamiri yapılan işleme göre garantilidir .

Kocaeli exper laptop tamiri ve bakımı en iyi şekilde yapılıp müşteriye teslim edilir kocaeli exper laptop tamiri yapılan cihaz arızaya bağlı olarak açıldıysa bakımı temizliği macun ve pedlerinin temizliği ücretsiz şekilde yapılır.

Exper laptoplarda ekran değişimi , şarj soketi değişimi , klavye değişimi , anakart tamiri , hdd değişimi , hard disk değişimi , kasa değişimi , ekran çipi tamiri , anakart çip tamiri , menteşe değişimi servisimizde garantili bi şekilde yapılmaktadır .

Exper laptopum bozuldu görüntü gelmiyor 

Exper laptopum çalışıyor ama görüntü yok , laptopumda mavi ekran hatası , laptopum açılışda ötüyo alarm veriyo

Exper laptopum ekranı renk renk oldu , ekranın rengi değişti , ekranda dalgalanmalar var , laptopumda ısınma sorunu var

Exper laptop ısınma sorunu , fan değişimi , bakımı ve temizliği

Exper anakart değişimi ve tamiri ve bakımı , işlemci değişimi , ram değişimi , hdd harddisk değişimi , yazılım güncelleme , format işlemleri

Exper laptopumun ekranı kırıldı , ekranın mürekkebi aktı , exper laptopum ekranında çizgiler var , laptopumun ekranı parlıyor

Exper laptopumda menteşeler kırıldı , kasa kırıldı , klavye çalışmıyo , menteşe değişimi ve klavye değişimi 

Exper lcd led ekran panel değişimi

Exper laptoplarınızda meydana gelen her türlü sorun için bize ulaşabilirsiniz .

Exper laptopunuzu servisimize getirdiğinizde arıza tespiti en hızlı şekilde yapılır ve size durum en iyi şekilde anlatılır . Arıza tespiti hemen yapılamayan laptoplar servisimiz tarafından teslim alınıp en kısa sürede arıza tespiti yapılır ve müşterimizden onay alınmadan hiç bir işlem yapılmaz ve ARIZA TESPİT ÜCRETSİZDİR .

Çözülemeyen hiç bir işlemden ücret alınmaz . Kocaeli laptop anakart tamiri ve bakımı garantili bi şekilde yapılır. Laptop anakart tamirlerinde başarı olasılığı yüksektir yüzde 80 başarısızlık olasılığıda küçükde olsa vardır ve yapılamayan hiç bir anakarttan ücret talep edilmez. Yapılamayan laptoplarda anakart değişimi gerekir ve müşterinin isteğine göre uygun sıfır veya ikinci el anakart bulunup en iyi şekilde montajı yapılır ve garantilidir .

Bize ulaşmak için 

Metaj bilgisayar inşaat san. tic. ltd. şti.

Adres: Belsa Plaza no :66 Kocaeli – İzmit

Telefon: 0262332 34 33-0262 332 11 74

Kocaeli exper servisi , Kocaeli exper laptop tamiri ve servisi , Kocaeli exper karizma laptop servisi , Kocaeli karizma laptop tamiri , kocaeli style laptop tamiri , Kocaeli Style laptop servisi , kocaeli exper ultrabook tamiri , Kocaeli Exper Ultra Note Servisi , Kocaeli Ultranote tamiri

Kocaeli exper laptop tamiri ve servisi Metaj Bilgisayar

 
Kocaeli Exper Laptop Tamiri Kocaeli Exper Laptop Tamiri Teknik Servisi  Exper laptoplarınızda meydana gelen donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız için Kocaeli izmit te hizmet veren firmamız Exper laptoplarınızdan meydana gelen her türlü arızayı giderebilecek teknik donanım ve bilgiye sahiptir .  Kocaeli Exper laptop tamiri teknik servisi Metaj Bilgisayar .  Kocaeli exper laptop tamiri yapılan işleme göre garantilidir . Kocaeli exper laptop tamiri ve bakımı en iyi şekilde yapılıp müşteriye teslim edilir kocaeli exper laptop tamiri yapılan cihaz arızaya bağlı olarak açıldıysa bakımı temizliği macun ve pedlerinin temizliği ücretsiz şekilde yapılır. Exper laptoplarda ekran…

Review Overview

100

245

Summary : Kocaeli exper laptop servisi

User Rating: 4.8 ( 1 votes)
100

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Site Yazarı Google +:Naci Pirimoğlu