Anasayfa / Kocaeli Laptop tamiri Bakım Onarım / Kocaeli laptop adaptör şarj soketi girişi tamiri

Kocaeli laptop adaptör şarj soketi girişi tamiri

 

17

Kocaeli laptop adaptör girişi tamiri yapılmaktadır.  Elektrik almayan laptoplarda oluşan sorunlarını çözümü için Kocaeli Laptop tamir merkezi Metaj Bilgisayar . Şarj soketi değişimi , şarj soketi yenilenmesi , şarj soketi tamiri ve bakımı servisimizde yapılmaktadır

Kocaeli Şarj soketi tamiri

Kocaeli şarj soketi değişimi

Kocaeli izmit şarj girişi değişimi .

Laptopum şarj olmuyor , laptopumun şarjı az gidiyor , laptop kablosu oynatınca şarj oluyor olmuyor gibi sorunlar için bizi arayabilirsiniz .

Servisimiz 3 Ay  garantilidir.

Detaylı bilgi için: 0262 332 34 33 Metaj Bilgisayar

Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargolarımızla laptop servis hizmeti gerçekleştirilmektedir.

 
  Kocaeli laptop adaptör girişi tamiri yapılmaktadır.  Elektrik almayan laptoplarda oluşan sorunlarını çözümü için Kocaeli Laptop tamir merkezi Metaj Bilgisayar . Şarj soketi değişimi , şarj soketi yenilenmesi , şarj soketi tamiri ve bakımı servisimizde yapılmaktadır Kocaeli Şarj soketi tamiri Kocaeli şarj soketi değişimi Kocaeli izmit şarj girişi değişimi . Laptopum şarj olmuyor , laptopumun şarjı az gidiyor , laptop kablosu oynatınca şarj oluyor olmuyor gibi sorunlar için bizi arayabilirsiniz . Servisimiz 3 Ay  garantilidir. Detaylı bilgi için: 0262 332 34 33 Metaj Bilgisayar Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargolarımızla laptop servis hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Review Overview

100

189

Summary : 168

User Rating: 4.5 ( 1 votes)
100

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Site Yazarı Google +:Naci Pirimoğlu